czwartek, 21 czerwca 2012

Kuracja naturalna - czyli o czym będzie mowa :)

Witajcie kochani! :)

Zamysł powstania tej oto „zielonej” strony pojawił się w momencie, gdy uświadomiłam sobie jak w obecnych czasach uzależnieni jesteśmy od chemii powszechnie już występującej w kosmetykach, jedzeniu – właściwie we wszystkim czego się dotkniemy. Jak się jednak okazuje, nasz organizm świetnie radzi sobie bez niej. Dlatego też dziś, posiadając już na swoim koncie dość bogaty bagaż eksperymentów, zamieszczać tutaj będę jedynie w 100% naturalne metody dbania o zdrowie, sylwetkę i piękny wygląd.
Chciałabym podzielić się z Wami recepturami, które sprawdziły się w moim przypadku. Metodami, które pomogły również mojej rodzinie i znajomym.
Zainteresowanie naturalnymi metodami dbania o siebie pojawiło się w momencie gdy okres dojrzewania dawał o sobie znać i poszukując metod jak najmniej inwazyjnych (jednocześnie tanich), zwalczałam wszystkie swoje problemy domowymi sposobami – co zresztą kontynuuję do dziś :)
Bardzo lubię biologię, dlatego też interesuje mnie organizm człowieka i sposób w jaki funkcjonuje i reaguje na pewne czynniki. Dodatkowo od pewnego czasu pojawiło się zainteresowanie ziołolecznictwem i naturalnymi metodami leczenia, dlatego nie obawiajcie się – żadna z opisanych przeze mnie metod nie jest inwazyjna. Jeśli mogłoby być inaczej, z całą pewnością zamieszczę informację na ten temat.
Mam nadzieję, że powymieniamy się swoimi recepturami :)
Codziennie, bądź przynajmniej raz w tygodniu (ze względu na inne zajęcia) postaram się podzielić w Wami jakąś ciekawostką, bądź prostą, lecz skuteczną i w 100% naturalną metodą.

Jeśli spodziewasz się na tej stronie odnaleźć recenzje drogich „naturalnych” kosmetyków, zawiedziesz się, gdyż strona ta nigdy, przenigdy żadną chemią nie zostanie skażona. Amen.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z pozdrowieniami, Łobuzińska :)

 
;